Polityka prywatności (RODO) « Damroka – wczasy nad morzem, konferencje, wypoczynek nad morzem, pokoje w Łebie
Damroka Łeba

Polityka prywatności (RODO)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2  Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane dalej jako „RODO”) informujemy, że:

1. Administratorem danych osobowych jest PRO BALTICA, ul. Nad Ujściem 7, 84-360 Łeba, REGON 770752212, NIP 8411334511, e-mail: biuro@damroka.pl

2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wynikającym z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora oraz zawarcia lub wykonania umowy.

3. Na stronie internetowej używamy technologii, takich jak pliki cookie i podobnych służących do zbierania i przetwarzania danych eksploatacyjnych w celu analizowania ruchu na stronach (Google).

4. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu odwołania zgody.

5. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

6. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.